Gyakornok regulációs területen (MVRT11)

Budapest - MVM Zrt. - Regulációs Osztály

Pozíció azonosító:

  • MVRT11

Feladatok:

  • A magyar energiaszabályozás és jogalkotás folyamatos figyelemmel kísérése, heti szintű jogszabályfigyelő összeállítása, elemzések, összefoglaló és tájékoztató anyagok készítése
  • Az európai uniós jogszabályalkotás folyamatos figyelemmel kísérése, elemzések, összefoglaló és tájékoztató anyagok készítése
  • Szervezési, előkészítési, koordinációs feladatok végzése
  • Döntéstámogató anyagok összeállításában közreműködés
  • Szakmai és adminisztratív feladatokban támogatás

Elvárások:

  • nappali tanulmányok és aktív hallgatói jogviszony
  • 4 lezárt félév
  • Minimum heti 20 órás foglalkoztatás vállalása
  • MS Office alkalmazások haladó szintű felhasználói ismerete (különösen, Word, PowerPoint)
  • Complex Jogtár használat

Preferált tanulmányok:

  • Jogi egyetem

Képzési szint:

  • alapképzés (BSC) / mesterképzés (MSC)

Nyelvismeret:

  • andol középfok

Készségek:

  • Megbízhatóság
  • Precizitás
  • Csapatmunka
  • Jó kommunikációs és elemzői képesség, komplex gondolkodás
  • Proaktivitás
  • Fejlett problémamegoldó képesség
  • Nyitottság
  • Terhelhetőség

Foglalkoztatás helye:

  • Budapest, MVM Székház III. kerület, Szentendrei út 207-209.

Egyéb információ:

Amit kínálunk:

  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Korszerű munkahelyi környezet
  • Foglalkoztatás diákszövetkezeten keresztül
  • Betekintés egy nemzeti energetikai vállalatcsoport működésébe