Árazási gyakornok (MFGK01)

Budapest - Magyar Földgázkereskedő Zrt. -

Pozíció azonosító:

  • MFGK01

Feladatok:

  • A Magyar Földgázkereskedő Zrt kereskedelmi ügyleteinek, ajánlatainak teljeskörű árazási és értékelési folyamatában való aktív részvétel és riportok készítése
  • Az árazási modellek és az árképzés elemeinek folyamatos karbantartása az árazáshoz szükséges adatok gyűjtése, azok IT rendszerbe történő integrálása és lekérdezése
  • A piaci viszonyok naprakész ismerete
  • Értékesítés és beszerzés tervezésének megismerése
  • Szerződéses adatok rögzítésének ellenőrzése

Elvárások:

  • Szakirányú (gazdasági, természettudományi vagy műszaki) egyetemi/főiskolai hallgatók vagy pályakezdők (végzős diákok) jelentkezését is örömmel várjuk
  • MS Office megbízható ismerete, kiemelkedő Excel tudás (VBA, PowerQuery)
  • Adatbáziskezelési, statisztikai elemző szoftverek ismerete előnyt jelenthet
  • Üzleti elemzés, - modellezés, kereskedelmi, árazási területen szerzett korábbi tapasztalat előnyt jelenthet
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Iparági, korábbi munkatapasztalat nem feltétel

Preferált tanulmányok:

Képzési szint:

  • alapképzés (BSC) / mesterképzés (MSC)

Nyelvismeret:

  • nincs

Készségek:

  • Elemzőkészség és rendszerszemlélet
  • Precizitás, alaposság
  • Proaktivitás, megoldás-, eredményorientáltság
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Nyitottság, csapatmunka

Foglalkoztatás helye:

  • Budapest, XIII. kerület, Váci Corner Office (M3 metró Forgách utcai megállónál)

Egyéb információ:

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődési lehetőségek
  • A legnagyobb pénzügyi és tőzsdei adatszolgáltatási platform megismerése
  • Regionális kereskedelmi és árazási gyakorlati tudás megszerzése, elmélyítése
  • A legszélesebb tevékenységi körrel rendelkező energia vállalatcsoport valamint a nemzetközi földgázipar és -piac működésének megismerése
  • Szakmai kapcsolati háló építése egy több, mint 15.000 fős cégcsoportban
  • Versenyképes bérezés
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Modern, színvonalas irodai környezet kiváló infrastruktúrával