Piacelemzési gyakornok (PRTN04)

Budapest - MVM Partner Zrt. - Piacelemzési Osztály

Pozíció azonosító:

  • PRTN04

Feladatok:

  • Információs adatbázis kezelése
  • Adminisztratív támogatás

Elvárások:

  • 20-25 órás heti foglalkoztatás, rugalmas heti elosztásban és legalább 6 hónap gyakorlati idő
  • MS Office alkalmazások haladó szintű felhasználói ismerete (különösen excel)
  • Nappali tagozatos, gazdasági területen töltött, aktív hallgatói jogviszony.

Preferált tanulmányok:

  • Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem: gazdasági IT

Képzési szint:

  • alapképzés (BSC) / mesterképzés (MSC)

Nyelvismeret:

  • angol középfok

Készségek:

  • Precizitás, terhelhetőség, csapatmunka
  • Jó elemzői képesség
  • Modern-újító gondolkodás
  • Nyitottság.

Foglalkoztatás helye:

  • 1138 Budapest, Váci út 150. (Váci Corner Offices)

Egyéb információ:

Amit kínálunk:

  • Betekintés egy nemzeti energetikai vállalatcsoport működésébe, valamint az MVM Partner Zrt. Proprietary Kereskedelmi Osztály munkájának megismerése
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség, mentorral, korszerű munkahelyi környezet
  • Versenyképes díjazás, foglalkoztatás iskolaszövetkezeten keresztül.