Kommunikációs gyakornok (PAKS02)

Paks - MVM Paksi Atomerőmű Zrt. - Tájékoztató és Látogatóközpont

Pozíció azonosító:

  • PAKS02

Feladatok:

  • Releváns iparági hírek keresése, sajtófigyelés, rendszers energetikai hírösszefoglaló szerkesztése
  • Külső kommunikációs kampányok megvalósításának támogatása (ötletelés, szövegírás, kampányterv készítése, médiamix készítése)
  • Tartalomfejlesztés, csatornamenedzsment (szövegírás a vállalati kiadványokba, FB, Intranet)
  • Látogatócsoportok fogadásában és programjaik lebonyolításában való közreműködés
  • Rendezvényszervezési feladatok ellátása
  • Speciális projektek kommunikációs támogatása

Elvárások:

  • 20-25 órás heti foglalkoztatás, rugalmas heti elosztásban és legalább 6 hónap gyakorlati idő
  • MS Office alkalmazások haladó szintű felhasználói ismerete (különösen excel)
  • Nappali tagozatos, gazdasági területen töltött, aktív hallgatói jogviszony
  • Angol vagy orosz nyelv legalább társalgási szintű ismerete.

Preferált tanulmányok:

  • Budapesti Corvinus Egyetem: kommunikáció és médiatudomány mesterszak

Képzési szint:

  • alapképzés (BSC) / mesterképzés (MSC)

Nyelvismeret:

  • angol középfok

Készségek:

  • Precizitás, terhelhetőség, csapatmunka
  • Jó elemzői képesség
  • Modern-újító gondolkodás
  • Nyitottság.

Foglalkoztatás helye:

  • Paksi Atomerőmű, Paks

Egyéb információ:

Amit kínálunk:

  • Betekintés magyarország egyetlen atomerőművének működésébe, a nukleáris ipar kommunikációjának megismerése
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség, mentorral, korszerű munkahelyi környezet
  • Versenyképes díjazás, foglalkoztatás iskolaszövetkezeten keresztül.