Tervező junior mérnök gyakornok (OVIT08)

Budapest - MVM Ovit Zrt. - ALÜZIG Alállomás Tervezési és Technológai Osztály

Pozíció azonosító:

  • OVIT08

Feladatok:

  • Erősáramú villamostechnológiai tervek készítése, a dokumentációk tartalmi és alaki összeállítása.
  • A szükséges tervezői programok, szoftverek, a dokumentációs rendszer elsajátítása.
  • Az érvényes ágazati szabványok, rendeletek, szakmai előírások megismerése, alkalmazása.

Elvárások:

  • 20-25 órás heti foglalkoztatás, rugalmas heti elosztásban és legalább 6 hónap gyakorlati idő
  • MS Office alkalmazások haladó szintű felhasználói ismerete (különösen excel)
  • Nappali tagozatos, gazdasági területen töltött, aktív hallgatói jogviszony.

Preferált tanulmányok:

  • Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem: villamosmérnök

Képzési szint:

  • alapképzés (BSC) / mesterképzés (MSC)

Nyelvismeret:

  • angol középfok

Készségek:

  • Precizitás, terhelhetőség, csapatmunka
  • Jó elemzői képesség
  • Modern-újító gondolkodás
  • Nyitottság.

Foglalkoztatás helye:

  • Budapest, XV.ker. Körvasút sor 105.

Egyéb információ:

Amit kínálunk:

  • Dedikált mérnök szponzorok irányításával megismerik a területen folyó munkákat, bekapcsolódnak azok elvégzésébe.